KONST / Litografier / Serigrafi 13163329
nr 1316 3329
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Serigrafi, Ej signerad, 9,5 x17 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:28:33
700 kr
900 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling